Září 2009

1. díl - Špatný den.. Špatný déšť..

19. září 2009 v 23:01 | Eliška - Milovnice koní |  → SS komix - Legend Over Turfy Mare
U tohoto dílu nebudou fotky!!!

Prosím..

15. září 2009 v 21:13 | Eliška - Milovnice koní |  →New
Plsky, pište o komenty. Někdy se podívám do Top - Listu a kontroluji kolik jich přišlo, kolik je tu teď, a kolik celkem. Ale mně záleží i na komentech :-) Tak plsky pište :-)
P.S. Ti co pozastavili blog, nemají čas, omlouvám, ale raději ať o tom vím ;-)

Horse Blood - Kapitola 1 - Prosím už ne!

14. září 2009 v 14:52 | Eliška - Milovnice koní |  →Horse Blood
,,Nechte mně na pokoji!" rozkřikla se Sirie Goldová na své rodiče kteříji furt říkali o závodech s jejím valachem Boltem. Chtěli ji jen rozveselit, ale vzali špatnou metodu. Sirie se rozbrečela. Mamka ke mně šla. ,,Promiň zlatíčko to jsem nechtěla." utešovala ji. Jen přikývla a brečela dál. ,,Nechtěla jsem ho zabít. Nechtěla!" brečela až ji zrudly tváře a oči. ,,Vem to tkahle. Brzy budeš mít narozeniny a něco dostaneš." mrkl na ni otec. ,,Můžu jít ven?" zeptala se jí Sirie. ,,Ano můžeš, ale ne v takovém stavu." podala ji baliček kapesníčků. ,,Tak já jdu!" ozvala se po chvilce. Přikývla a Sirie odešla.

Příběh o mé kobylce.. - Kapitola 1

14. září 2009 v 14:28 | Eliška - Milovnice koní |  →Vyprávění z mého života
Jako vždy sem se ve škole smála. Konečně končila škola a já s kamárdkama seděla před školou. Ukazovaly jsme si vysvědčení, smály a bavily. ,,Jéé už musím jít!" zvolala Verča a rozloučily jsme se. Kája, já a Barča jsme byly ještě před školou. Terka, Verča a Verča odešli. Pak přijelo auto Barči babičky. Ta mně odvezla a Káju také. Rozloučení nebylo hrozné. Přes prázdniny se uvidíme ne? Dojela jsem domů a udělala jsem pár úkolů. Pak jsem šla ven a pak sem šla k počítači. Večer jsem si četla. Pak přijel táta. Mamka s ním prohodila pár slov a pak se obrátil ke mně. ,,Hele Eliško! Něco pro tebe mám!" překvapeně jsem se na něj podívala. ,,Tamtadadá!" zatrumfoval a já se zasmála. ,,Prohlašuji že Eliška má vlastního koně!" překvapeně jsem vydechla. ,,Jakého?" zeptala jsem se. ,,Český jezdecký pony. Jmenuje se Jiřina! A zítra na ní půjdeš jezdit!" moc sem tomu nevěřila a mamka také ne. Nakonec se z toho vyklubila pravda..

Příběh o mé kobylce.. - Úvod

14. září 2009 v 14:15 | Eliška - Milovnice koní |  →Vyprávění z mého života
Přináším první vyprávění z mého života. Bude na kapitoly a nebude hoodně dlouhý.. Upozorňuji že tento příběh není nejvíce veselý, ale dost řečí! Pokud chcete o mém životě neco vědět. Kdyžtak moje klisnička už není moje..

Raději..

13. září 2009 v 12:25 | Eliška - Milovnice koní |  →New
Raději jsem si změnila heslo.
Na Arbí blogu (Arabianinblog) jsem se dočetla že někdo maže blogy o TS. Takže protože se o svůj blog velice bojím (jako 115 článků za Březen 2007? Tak to zdovolením to si jako nedovolujte!! To bylo pro ty co takový mizerniny dělají!) tak sem si změnila heslo. Je tak dobrý že nikdo na něj nepříjde xDD Protoiže je to blbovina. Jako né že bych něvcco naklikala na klavesnici (to bych si ani nepamatovala *ťuk ťuk*) , ale něco vymyslela. Mno tka pp Eliška - Milovnice koní. A RADĚJI si změňte heslo! Pp.

Zprávy...! xD

12. září 2009 v 12:15 | Eliška - Milovnice koní |  →New
Zprávy Nova přináším xD
Zvěste malí pytláři xD
Bože už mi zase hráblo a nwm co melu xDD

MÁM...PONYBÁLÍČEK......A V NĚM.....

9. září 2009 v 11:25 | Eliška - Milovnice koní |  →New
SS4!!! Konečně!!!!! Takže... Jdu hrát a budu si to prohlížet. Teď budu zaměstanná. Jedinou otázkou mi však je... Jaká hrá bude po SS4? Já bych chtěla fantasy magickou hru... Něco jako SSL.. Prostě něco tajemného :-P Snad bude! A já jdu hrát! jsem totálně zažraná do toho obalu. Však já tam viděla sněhové hory! jen se koukněte! Když se podíváte na klevoo neboi na pravo jsou tam hory! Tak a já jdu hrát! Jo a zapínám ICQ tak kdo chcete můžezte se mnou pokecat, ale zřejmě budu neodpovídající. Jsem totiž věčně zaneprázdněná (to kvůli tomu zvuku když přichází zpráva. Rozčiluje mně to.) Tak krásné hrání těm co SS4 přišlo přeje...
Eliška - Milovnice koní

Úvod - My Wild Fire

9. září 2009 v 11:21 | Eliška - Milovnice koní |  →My Wild Fire
Daniela Hansonová se bojí koní. Ale zase je miluje. Bydlí na rozlehlém ostrově Jorvik. Kdysi jezdila western, ale pak spadla a přestala jezdit. Začasla se bát a duchové na koních hledají lék pro ni. Dělají to protože Daniela není jen tak normální. Ovládá oheň. Blíží se závody a Dani se vzchopla a zkusila sednout znovu do sedla. Kůň zas zdivočel. Pak Lisa, Linda, Anee a Alex objevily koně.. Dani se do divokého hřebce zamilovala. Ale pak zjistila že má zvláštní schopnost a trochu jíi to vyděsilo. Zlo zaútočilo. Vyděšená Dani neví co. Duchové jí však pomůžou, ale zlo chce něco jiného.. Chce záhadnou dvojici.. Ale koho? A co závod? Zemře někdo? To se dozvíte v tomto příběhu!

Postavy

8. září 2009 v 23:01 | Eliška - Milovnice koní |  →Horse Blood
Sirie Goldová - Hlavní hrdinka
Věk: 15 let
Pohlaví: Dívka
Zajímavost: Má ráda vzrůšo a dobrodružství. Miluje napětí. Je bohatá, ale vůbec se tak nechová. Spíše dává některé peníze na pomoct nemocným a chudým.
Popis: Slámově blond vlasy, hnědé oči, opálená pleť.

Joe Study - Zamilovaný do Sirie, (bohužel) zlý tajemný jezdec
Věk: 15
Pohlaví: Chlapec
Zajímavost: Jeho rodiče ho naučili být zůlým. Jenže on je i hodný a zakoukaný do Sirie.
Popis: Ledově modré oči, černé vlasy, lehce opálená pleť

Hirma Goldová - Matka Sirie
Věk: 28 let
Pohlaví: Žena
Zajímavost: Minulá vyvolená. Schopnosti zdědila její dcera Sirie.
Popis: Jako Sirie.

Chancy - Klisna patřící Sirii
Věk: 3 roky
Pohlaví: Klisna
Zajímavost: Tajemná klisna s tajemnými schopnostmi. Má ráda svou majitelku Sirii.
Popis: Plavá kobylka s ebenově černou hřívou. Lysina na hlavě. Zvláštně zbarvený koník.

Bolt - Zesnulý valach patřící Sirii. (Nyní je ochráncem Siriiny rodiny a všech jejích kamarádů atd. Pegas s magickými schopnostmi)
Věk: 5 let
Pohlaví: Valach
Zajímavost: Ochránce. Nyní je to pegas s magickými schopnostmí a chraní jak Sirii a její rodinu tak i ostatní.
Popis: Bílý koník s malým bleskem na zadním stehni. Blesk má šedomodrou barvu. Hříva je šedobílá a hlava je lehounce grošovaná.

Snad je to vše! :-D Zatííííííííííííííííííííím xDD